Aktualności:
Aktualizacja listy klientów PDF Drukuj Email

Jelenia Góra, 23.09.2011

Po raz kolejny nasza lista klientów została zaktualizowana. Zapraszamy na: http://www.trustcom.pl/firma/klienci.html

 
TRUSTCOM nawiązuje współpracę z JBMC Software - Producentem panelu DirectAdmin PDF Drukuj Email

Jelenia Góra, 14 czerwca 2011

Jest Nam niezmiernie miło poinfomować, że nasza firma została partnerem firmy JBMC Software z Kanady - producentem panelu administracyjnego DirectAdmin. Dzięki temu już wkrótce do naszej oferty trafi panel DirectAdmin w atrakcyjnych cenach.

 
Zaktualizowana lista klientów PDF Drukuj Email

Jelenia Góra, 10 czerwca 2011

W dniu dzisiejszym zaktualizowaliśmy listę naszych klientów. Tym samym grono naszych klientów zostało powiększone o kilka nowych firm. Mamy nadzieję, że nawiązana współpraca będzie owocna zarówno dla Państwa jak i dla Nas. Dziękujemy za okazane zaufanie.

Z naszą aktualną listą klientów można zapoznać się pod tym adresem: http://www.trustcom.pl/firma/klienci.html

 
Linuxcentrum.pl wystartowało PDF Drukuj Email

Miło jest Nam poinformować, że w dniu dzisiejszym (27.04.2011) wystartował nasz serwis w całości poświęcony informacjom związanym z Linuksem. W serwisie linuxcentrum.pl znajdą Państwo aktualności i informacje związane z Linuksem bez skupiania się na konkretnej (konkretnych) dystrybucjach. Zapraszamy

 
Debian-Linux.pl wystartował PDF Drukuj Email

Debian-Linux.plMiło jest Nam poinformować, że dzisiaj (01.02.2011) oficjalnie wystartował nasz serwis debian-linux.pl. Debian-linux.pl powstał z myślą o sympatykach dystrybucji Debian. Na łamach naszego serwisu znajdziecie najnowsze wiadomości i informacje związane z Debianem, począwszy od aktualności po informacje na temat ciekawych wydarzeń, konferencji, spotkań. Zapraszamy.

 
Białoruskie Archiwum Audiowizualne klientem TRUSTCOM PDF Drukuj Email

Jelenia Góra, 17 listopada 2010r.

Białoruskie Archiwum Audiowizualne dołączyło do klientów TRUSTCOM. Mamy nadzieję, że nawiązanaBiałoruskie Archiwum Audiowizualne współpraca będzie owocna dla obu stron. Dziękujemy za wybór i zaufanie.

 


Strona 1 z 7