Aktualności:
O Firmie PDF Drukuj Email

Firma TRUSTCOM istnieje na rynku od 2002 roku. Początkowo jako firma TRIDUM skupiła się na dostarczaniu usług związanych z internetem. Rozbudowa działalności i rozszerzenie portfolio oferowanych usług przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy. Od 2007 roku funkcjonujemy pod nazwą TRUSTCOM. Wybór nazwy firmy nie był przypadkowy - TRUST (ang. trust - zaufanie, ufność, wiara) COM (ang. communication - łączność, komunikacja). Wszystko to przekłada się na to na czym nam zależy najbardziej: NA ZAUFANIU KLIENTÓW. Zdobycie zaufania naszych klientów jest dla Nas sprawą pierwszorzędną. Dlatego, że zadowolenie klienta z naszych usług przekłada się na zaufanie, którym nas obdarza. Dzięki temu mamy pewność, że usługi przez Nas świadczone są na najwyższym poziomie.

Nie ograniczamy się tylko do obszaru Jeleniej Góry. Nasza firma obsługuje klientów na terenie Dolnego Śląska, a w niektórych sytuacjach również na terenie całego kraju.

 

Co oferujemy naszym klientom?

  • Outsourcing it, gdzie do Państwa dyspozycji oddajemy naszych specjalistów i zapewniamy obsługę informatyczną Państwa firmy.
  • Rozwiązania sieciowe, jako partner firmy CISCO oferujemy rozwiązania sieciowe najwyższej światowej klasy.
  • Zarządzanie i administrowanie serwerami, dzięki temu mają Państwo gwarancję, że firmowe dane są bezpieczne.
  • Projektowanie i tworzenie sieci komputerowych (zarówno tradycyjnych przewodowych jak i bezprzewodowych).
  • Telefonia internetowa (rozwiązania VoIP), idealne rozwiązanie obniżające koszty funkcjonowania firmy.
  • Consulting it (doradztwo it), doradzimy Państwu jak zwiększyć wydajność Państwa systemów IT.
  • Monitoring wizyjny, który w znaczący sposób podniesie bezpieczeństwo Państwa firmy, domu, magazynów.
  • Wdrożenia Open Source, stabilne rozwiązania za małe pieniądze.

 

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty. W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ' ); // ]]> Adres poczty elektronicznelub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w dziale Kontakt.

 

 

Zapraszamy do współpracy!